آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - گرفتن وام فوری با سفته, گرفتن وام بدون نیاز به ضامن, اخذ وام با سند ملکی,اخذ وام با سند خودرو,وام فوری
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

گرفتن وام فوری با سفته, گرفتن وام بدون نیاز به ضامن, اخذ وام با سند ملکی,اخذ وام با سند خودرو,وام فوری 


دیر زمانی است که شاهد سو استفاده ی کلاهبردارانی هستیم که با یقه های سفید و کت و شلوار رسمی مشغول فریب مردمانی هستند که دست یاری به سویشان دراز کرده اند، به خصوص در شرایط فعلی جامعه که اکثریت مردم زیر فشار اقتصادی کمر خم کرده اند و یا به خاطر نداشتن شرایط اخذ وام از بانک ها نا امید شده اند، این کلاهبرداران سوار بر موج گرانی جیب های خود را پر تر از گذشته می کنند


در سال های گذشته که منابع اطلاعاتی مردم به اندازه امروز وسیع نبود، کلاهبرداران برای جذب افرادی که نیاز به وام داشتند از تبلیغات کاغذی مانند پخش بروشور و تراکت یا حتی درج آگهی در روزنامه، طعمه های خود را پیدا می کردند اما امروزه با وجود فضای مجازی، مجاری تازه ای برای پخش آگهی های بی اساس خود پیدا کرده اند. شما کافی است فقط عبارت ” دریافت وام فوری با سفته ” را در موتورهای جست و جو سرچ کنید و آنگاه با شرکت هایی مواجه می شوید که خود را بسیار موجه و غم خوار مردم به نمایش می گذارند

حدود ۵ سال پیش رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به وام فروشان واکنش نشان داد و ضمن اعلام غیر قانونی بودن این نوع وام ها از انتشار آگهی در روزنامه ها نیز جلوگیری کرد ولی این پایان ماجرا نبود و این بار وام فروشان با رختی نوع به بازار آمدند.


دریافت وام در کمترین زمان دیگر تیتر کلاهبرداران وام نبود بلکه این بار با واژه شیک تامین سرمایه روی کار آمدند هرچند که این عبارت جدید این گمان را برای افراد به وجود می آورد که با یک شرکت سرمایه گذاری معتبر طرف هستند اما فقط یک تماس با این شرکت ها کافی است تا متوجه نوع خدماتی که ارائه می دهند شویم. البته واژه تامین سرمایه فقط سرپوشی برای گرفتن بازار روزنامه هاست وگرنه هنوز هم با شعار وام فوری یا وام فوری با سفته این به اصطلاح شرکت ها مشغول فلج کردن نظام اقتصادی کشور و دزدی از مردم هستند .


وام های متنوعی در شبکه های غیر بانکی به افراد توصیه و معرفی می شود و این امر هم کاملا بدیهی است چون این شرکت ها بر اساس سلیقه و ایده یک فرد کار می کنند نه بر اساس قانون و عدالت پس آن ها وام خود را بر اساس نیاز شما طبقه بندی خواهند کرد شما بگویید چه مقداری نیاز دارید از یک میلیون تومان تا میلیاردها تومان به شما وام خواهند داد!


برای شناخت انواع وام ها فقط کافی است سری به روزنامه های کثیرالانتشار بزنید و آنگاه با ده ها و شاید هم صدها آگهی تامین سرمایه، وام فوری با سفته و … مواجه خواهید شد که آماده شکار شما هستند.


حالا فرض کنید که در تنگناء مالی قرار گرفته اید و نیاز فوری به دریافت وام دارید، بعد از برقراری ارتباط با یکی از این وام فروشان متوجه خواهید شد که شرایط بازپرداخت سر به فلک می کشد و کارمزدهای میلیونی سر راه شما و وام مثلا بدون دردسر قرار گرفته اند. اما نکته جالب این جاست که وام فروشان فقط قانع به کارمزد میلیونی که دریافت می کنند نیستند و شرایط باز پرداخت به گونه ای است که شما در مدت زمان پرداخت اقساط خود علاوه بر پرداخت اصل پول یک سود ماهانه هم تقدیم کلاهبرداران می کنید. یک حساب و کتاب ساده کافی است تا متوجه شوید در ازای دریافت وامتان چقدر سود به جیب وام فروشان فوری می رود.


شاید عجیب باشد و سوال برانگیز! آخر چه کسی برای خرید سکه وام دریافت می کند یا حتی حاضر می‌شود وام فوری با سفته بگیرد!؟ اما این واقعیت تلخی است که همراه با گران شدن قیمت سکه و تقاضای مردم برای خرید و انبار سکه های بیشتر به وجود آمد، در این میان دلالان همیشه در صحنه حاضر هم با دریافت سفته و چک به مبلغ ۵ برابر بیشتر از درخواست وامتان ، پول مورد نیاز شما را در کوتاهترین زمانی که فکرش را کنید در اختیارتان قرار می دهند با این شرط که حقوق ماهیانه شما آن ها را متقاعد سازد که می توانید اقساط خود را به موقع پرداخت کنید.


این دلالان با این کار سودی دو برابر یا حتی بیشتر نسبت به سودهای بانکی دریافت می کنند و این یعنی میلیونر شدن چند باره این افراد توسط ناآگاهی های حاکم بر جامعه، اما می دانید عمق فاجعه کجاست؟ دلالان با ارزان شدن سکه همچنان به کار خود ادامه می دهند و ارزان یا گران تر شدن نرخ سکه روی سود حاصلی آن ها تاثیری ندارد و فقط چرخه اقتصاد و در نهایت عموم مردم هستند که دچار تنش می شوند.


همیشه روزهایی وجود دارد که همه ما در مسیر زندگی دچار فراز و نشیب هایی می شویم که گاها حل آن از توان مان خارج است ولی این دلیل خوبی نیست که با یک انتخاب اشتباه مسیر زندگی خود را تغییر دهیم!


 

راهنما
ارسال نظر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات