آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - بدهکاران به بانک و بازار باید تفکر خود را تغییر دهند
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

سپرده بانکی طی شش سال اخیر سه برابر شده و سپرده گذارانی که به شدت ثروتمند شده اند احساس می‎کنند باید به خرید هر چیز در بازار روی بیاورند.

اتفاق دیگری در این مدت افتاده این است که بالا بودن سود سپرده، سیلی از نقدینگی ایجاد کرده است و به تبع آن سپرده به هرسمتی که به حرکت درآید، قیمت ها در آن حوزه حبابی می شود.

حباب یعنی اینکه قیمت یک کالا به دلیل تهاجم سپرده به سمت آن، از دسترس قشری که به آن کالا نیاز دارد خارج شود؛ برای مثال سپرده گذاران با ورود به بخش مسکن به تدریج خرید مسکن را از دسترس نیازمندان آن خارج می کنند و اتفاقی که بعد از آن روی خواهد داد رکودی بی سابقه در بخش مسکن خواهد بود. درواقع سپرده گذار در بخش مسکن در حال انجام کار غیر اقتصادی است؛ زیرا سپرده گذار به هر بخشی که وارد شود، انتظار دارد سودی به مراتب بالاتر از سود سپرده موسسات مالی  به دست آورد.


اشتباه بزرگ آن است که تمامی کارها با سود سپرده مقایسه و در نتیجه همه امورغیراقتصادی ارزیابی شود. طی این روند معیوب، سپرده گذار براساس سود سپرده غیرواقعی به شدت بر ثروت خود می‎افزاید و در حوزه اقتصاد اقدام به خرید دلار و مسکن می‎کند.

با افزایش‎های اخیر در بخش مسکن، قشر ضعیف و متوسط از بازار مصرف حذف می‎شود. این در حالی است که قیمت ارز نیز بیش از قدرت خرید مردم رشد کرده است. اگر روند موجود در افزایش قیمت مسکن و ارز به همین منوال ادامه یابد، به زودی معاملات در بخش ارز و مسکن، با کاهش محسوس روبه‎رو خواهد شد و پس از چند ماه تنها علی و حوض اش؛ یعنی سفته بازان باقی می‎مانند. اگر این وضعیت نیز از یک حد مشخص عبور کند، سپرده گذار نیز قیمت را غیرواقعی ارزیابی می‎کند و خود را از دایره تعاملات اقتصادی کنار می‎کشد.

نکته مهم اینکه وضعیت مدیریت بخش مسکن و ارز نباید به دست سپرده گذار بیفتد. در غیر این صورت، قیمت همه چیز از قدرت خرید مردم عبور می‎کند و در مرحله بعد با ورود اقتصاد به میدان، دوباره قیمت ها به شدت افت خواهند کرد؛ بنابراین در پس این افزایش قیمت، سقوط قیمت معناداری نیز رخ خواهد نمود.

خلاصه کلام آنکه؛ با عبور قیمت‎ها از قدرت خرید مردم، فروش کاهش می یابد با کاهش فروش، بدهکاران نمی توانند بدهی خود را پرداخت کنند؛ پس باید پرداخت بدهی به شیوه موجود در سال ٩٧ به نحواساسی تغییر پیدا کند؛ زیرا روند موجود اقتصاد پرداخت بدهی به بانک بازار را از مسیر طبیعی خود خارج می کند.

اشتباه بزرگ آن است که تمامی کارها با سود سپرده مقایسه و در نتیجه همه امورغیراقتصادی ارزیابی شود. طی این روند معیوب، سپرده گذار براساس سود سپرده غیرواقعی به شدت بر ثروت خود می‎افزاید و در حوزه اقتصاد اقدام به خرید دلار و مسکن می‎کند. با افزایش‎های اخیر در بخش مسکن، قشر ضعیف و متوسط از بازار مصرف حذف می‎شود. این در حالی است که قیمت ارز نیز بیش از قدرت خرید مردم رشد کرده است. اگر روند موجود در افزایش قیمت مسکن و ارز به همین منوال ادامه یابد، به زودی معاملات در بخش ارز و مسکن، با کاهش محسوس روبه‎رو خواهد شد و پس از چند ماه تنها علی و حوض اش؛ یعنی سفته بازان باقی می‎مانند. اگر این وضعیت نیز از یک حد مشخص عبور کند، سپرده گذار نیز قیمت را غیرواقعی ارزیابی می‎کند و خود را از دایره تعاملات اقتصادی کنار می‎کشد. نکته مهم اینکه وضعیت مدیریت بخش مسکن و ارز نباید به دست سپرده گذار بیفتد. در غیر این صورت، قیمت همه چیز از قدرت خرید مردم عبور می‎کند و در مرحله بعد با ورود اقتصاد به میدان،
راهنما
ارسال نظر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic