آپلود عکسابزار متحرک ساختن عنوان وبلاگ

سمین - سود و اقساط تسهیلات قلب سفید بانک سپه
سمین
خوشنامی،شهرت ماست,, ما اعتباردهندگان برتریم
img img img
سمین هیچ نماینده ای ندارد
مشاهده مطالب سمین

درباره سمین

درباره ما

بهینه,سازی, نظام, مالی, و, اعتباری, با, هدف, کاهش ,ریسک ,های, احتمالی, برای, افزایش ,سودآوری ,و, ارتقای, بهره‌وری, را ,در, گروء ,توسعه, و, بهبود, مستمر, روش‌ها ,می‌دانیم.
سمین هیچ نماینده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جز مواردی که سابقا اطلاع رسانی شده است ، ندارد.
نمادمجموعه سمین برگرفته از سازندگی و میهن است و اهتمام خود را مبتنی بر اصل عزت و شرف اسلامی بنا نهاده است ، انجام تمامی مراحل بررسی و ارزیابی صلاحیت مالی متقاضی از ابتدا تا انتها و اعطای کلیه فرم ها و تشخیص افراد واجدشرایط ذیصلاح با همیاری خالصانه فرهیختگانی که در تعالی سمین گام برمیدارند، تماما بصورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ، اعمال و اجرا می گردد .
سمین
img img img
سخن برتر
هرجاسخن ازکارآفرینی است،سمین حامی کارآفرین ایرانی است
‐ سمین
اعتماد ما ، ضامن اعتبار آینده شماست
آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است.
‐ مترلینگ

امکانات سایت

مطالب سایت

img img img

 سود و اقساط تسهیلات قلب سفید بانک سپه


تسهیلات 20 میلیونی ویژه پرستاران با حساب سپرده قلب سفید بانک سپه


طبق اعلام بانک سپه، نرخ تسهیلات طرح قلب سفید ویژه پرستاران 18 درصد خواهد بود و در طول مدت سپرده‌گذاری سودی به‌حساب سپرده مشتری تعلق نمی‌گیرد. حداقل مدت‌زمان ماندگاری سپرده برای دریافت تسهیلات طرح قلب سفید 2 ماه و حداکثر 4 ماه تعیین‌شده است. تعداد اقساط بازپرداخت تسهیلات این طرح نیز با توجه به مدت‌زمان معدل‌گیری حساب سپرده و میزان تسهیلات متفاوت است که حداکثر مدت‌زمان آن 36 ماه خواهد بود.
 

ضمانت دریافت تسهیلات قلب سفید

در این طرح، متقاضی دریافت تسهیلات به ازای هر 10 میلیون تومان باید یک ضامن رسمی (کسر از حقوق) به بانک معرفی کند و امکان ضمانت به شکل متقابل وجود ندارد. درصورتی‌که مشتری از حق تقدم تسهیلات طرح استفاده کند و قبل از پرداخت تسهیلات، کارت اعتباری دریافت کند، باید حداقل معادل ده درصد مبلغ تسهیلات را به‌عنوان وثیقه نقدی به بانک ارائه کند که تا زمان بازپرداخت کامل تسهیلات در حساب قلب سفید مشتری مسدود و غیرقابل‌برداشت می‌شود.
 

تسویه سایر تسهیلات بانک سپه

درصورتی‌که مشتری قبلاً از تسهیلات کارت اعتباری مرابحه بانک سپه استفاده کرده باشد، برای دریافت مجدد کارت اعتباری باید تسهیلات قبلی را تسویه کرده باشد. پرداخت تسهیلات به متقاضیانی که از تسهیلات کارت اعتباری سایر بانک‌ها استفاده کرده باشند و مجموع تسهیلات دریافتی آن‌ها در قالب کارت اعتباری از 50 میلیون بیشتر نشده باشد، مانعی ندارد.
 

 شرایط دریافت تسهیلات قلب سفید

  •  این طرح فقط ویژه پرستارانی در نظر گرفته‌شده است که دارای شماره نظام پرستاری (شاغل در حوزه درمان) باشند.
  • هر شخص حقیقی در طول مدت اجرای طرح فقط یک‌بار مجاز به افتتاح حساب است که به‌صورت سیستمی کنترل می‌شود.
  • در صورت بستن حساب سپرده، امتیاز بهره‌مندی از تسهیلات به‌صورت سیستمی صفر خواهد شد و امکان پرداخت تسهیلات به مشتری وجود نخواهد داشت.
  • حق تقدم اعطای تسهیلات این طرح برای حساب‌های حقیقی، قابل‌انتقال به غیر نیست.
سود و اقساط تسهیلات قلب سفید بانک سپه طبق اعلام بانک سپه، نرخ تسهیلات طرح قلب سفید ویژه پرستاران 18 درصد خواهد بود و در طول مدت سپرده‌گذاری سودی به‌حساب سپرده مشتری تعلق نمی‌گیرد. حداقل مدت‌زمان ماندگاری سپرده برای دریافت تسهیلات طرح قلب سفید 2 ماه و حداکثر 4 ماه تعیین‌شده است. تعداد اقساط بازپرداخت تسهیلات این طرح نیز با توجه به مدت‌زمان معدل‌گیری حساب سپرده و میزان تسهیلات متفاوت است که حداکثر مدت‌زمان آن 36 ماه خواهد بود. ضمانت دریافت تسهیلات قلب سفید در این طرح، متقاضی دریافت تسهیلات به ازای هر 10 میلیون تومان باید یک ضامن رسمی (کسر از حقوق) به بانک معرفی کند و امکان ضمانت به شکل متقابل وجود ندارد. درصورتی‌که مشتری از حق تقدم تسهیلات طرح استفاده کند و قبل از پرداخت تسهیلات، کارت اعتباری دریافت کند، باید حداقل معادل ده درصد مبلغ تسهیلات را به‌عنوان وثیقه نقدی به بانک ارائه کند که تا زمان بازپرداخت کامل تسهیلات در حساب قلب سفید مشتری مسدود و غیرقابل‌برداشت می‌شود. تسویه سایر تسهیلات بانک سپه درصورتی‌که مشتری قبلاً از تسهیلات کارت اعتباری مرابحه بانک سپه استفاده کرده باشد، برای دریافت مجدد کارت اعتباری باید تسهیلات قبلی را تسویه کرده باشد. پرداخت تسهیلات به متقاضیانی که از تسهیلات کارت اعتباری سایر بانک‌ها استفاده کرده باشند و مجموع تسهیلات دریافتی آن‌ها در قالب کارت اعتباری از 50 میلیون بیشتر نشده باشد، مانعی ندارد. شرایط دریافت تسهیلات قلب سفید این طرح فقط ویژه پرستارانی در نظر گرفته‌شده است که دارای شماره نظام پرستاری (شاغل در حوزه درمان) باشند. هر شخص حقیقی در طول مدت اجرای طرح فقط یک‌بار مجاز به افتتاح حساب است که به‌صورت سیستمی کنترل می‌شود. در صورت بستن حساب سپرده،
راهنما
ارسال نظر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
img
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات